SAMSUNG MRE65R85HAUXXH Zoom
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH microrgb,163cm,144hz,hdr,atmos
Dolby Atmos slika
Dolby Atmos
Q-Symphony slika
Q-Symphony
Q-Symphony slika
Q-Symphony
Samsung TV Preorder 2026
Veličina zaslona: 163cm, 65"
Rezolucija: 3840 x 2160
Brzina osvježavanja: 144 Hz VRR (100 Hz originalno)
DLG: 240 Hz
Procesor za obradu slike: Micro RGB AI Engine
HDR (High Dynamic Range): Micro RGB HDR+
HDR 10+ (prilagodljivo / igranje videoigara / napredno)
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
Kontrast: Micro RGB tehnologija
Boja: Micro RGB Precision Color 100
Kut gledanja: Široki kut gledanja
Mikro zatamnjenje: Najbolje Micro zatamnjenje
Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144 Hz
AI Picture: AI optimizacija / AI prilagodba
AI Upscale: 4K AI Upscaling
HDR Brightness Optimizer
Micro RGB Color Booster Pro
Filmmaker (FMM) način rada
EyeComfort način rada
Dolby Atmos
Zvuk praćenja objekta: OTS Lite
Q Symphony tehnologija
Opis predodabira zvuka
Izlaz zvuka (RMS): 30 W
Vrsta zvučnika: 2ch
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby
Far-Field glasovna interakcija
Internetski preglednik
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT senzora / Quick Remote daljinski upravljač
Mobitel na TV, TV pokretanje zrcaljenja, zrcaljenje zvuka, bežični TV uključen
Višestruki zaslon: do 2 videozapisa
Apple AirPlay
Daily+
Now brief
Dijeljenje pohrane
Generativna pozadina
Mikrofon za karaoke
Google Cast
Soccer / Football Mode: AI nogometni način
Auto Game Mode značajka (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super ultra široki prikaz za igre
Game Bar traka
Mini Map Zoom
Light-sync
FreeSync Premium Pro
HGiG
AI Auto Game način rada
AI Gaming Optimizer
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2
Analogni prijamnik
CI (Zajedničko sučelje): CI + (1.4) / CI+ (1.4 ECP) (IT Only)
Emitiranje podataka: HbbTV 2.0.4
TV Key podrška
Wi-Fi (Wi-Fi 6E)
Bluetooth (5.3)
HDMI: 4
HDMI (High Frame Rate): 4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4)