SAMSUNG MRE65R95HATXXH Zoom
SAMSUNG MRE65R95HATXXH microrgb,163cm,165hz,hdr,atmos
Dolby Atmos slika
Dolby Atmos
Q-Symphony slika
Q-Symphony
Q-Symphony slika
Q-Symphony
Samsung TV Preorder 2026
Veličina zaslona: 165cm, 65"
Rezolucija: 3840 x 2160
Brzina osvježavanja: 165 Hz VRR (100 Hz Native)
DLG: 240 Hz
Antirefleksija: Glare Free tehnologija
Procesor za obradu slike: Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range): Micro RGB HDR Pro
HDR 10+ (Prilagodljivo / Gaming / Napredno)
Auto HDR Remastering Pro
Kontrast: Micro RGB tehnologija
Micro RGB Precision Color 100
Širok kut gledanja
Vrhunska Micro Dimming Pro tehnologija
Real Depth Enhancer
Motion Xcelerator 165 Hz
AI Picture
4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer Pro
HDR Brightness Optimizer
Micro RGB Color Booster Pro
Filmmaker (FMM) način rada
EyeComfort način rada
Dolby Atmos
Zvuk praćenja objekta: OTS+
Q Symphony tehnologija
Opis predodabira zvuka
Izlaz zvuka (RMS): 70 W
Vrsta zvučnika: 4.2.2ch
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller Pro
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby
Far-Field glasovna interakcija
Internetski preglednik
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT senzora / Quick Remote daljinski upravljač
Mobilni uređaj na TV, zrcaljenje s TV-a, zrcaljenje zvuka, bežično uključivanje TV-a
Višestruki zaslon: Do 2 videozapisa
Apple AirPlay
Daily+
Now brief
Detekcija glasa / korisnika
Dijeljenje pohrane
Generativna pozadina
Mikrofon za karaoke
Google Cast
AI Soccer / Football Mode Pro
Auto Game Mode značajka (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super ultra široki prikaz za igre
Game Bar traka
Mini Map Zoom
Light-sync
FreeSync Premium Pro
HGiG
AI Auto Game način rada
AI Gaming Optimizer
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2 x 2
Analogni prijamnik
2 prijamnika
CI (Zajedničko sučelje): CI + (1.4) / CI+ (1.4 ECP) (IT samo)
HbbTV 2.0.4
TV Key podrška
Wi-Fi (Wi-Fi 6E)
Bluetooth (5.3)
HDMI: 4
HDMI (High Frame Rate): 4K pri 165 Hz (za HDMI 1/2/3/4)