SAMSUNG QE77S99HATXXH Zoom
SAMSUNG QE77S99HATXXH oled, 195cm, 4k hdr,165hz, atmos
Samsung TV Preorder 2026
Veličina zaslona: 195cm, 77"
Rezolucija: 3840 x 2160
Brzina osvježavanja: 165 Hz VRR (100 Hz izvorno)
Antirefleksija: Glare Free tehnologija
Procesor za obradu slike: NQ4 AI Gen3 procesor
HDR (High Dynamic Range): OLED HDR Pro
HDR 10+ (Prilagodljivo / Gaming / Napredno)
Samoosvijetljavajući pikseli
Kut gledanja: Iznimno širok kut gledanja
Povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 165 Hz
Smart kalibracija: Osnovno
AI Picture: AI Optimizirano / AI Prilagodba
4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer Pro
HDR Brightness Optimizer
Filmmaker (FMM) način rada
Color Booster Pro
Auto HDR Remastering Pro
EyeComfort način rada
Dolby Atmos
Zvuk praćenja objekta: OTS+
Q Symphony tehnologija
Opis predodabira zvuka
Izlaz zvuka (RMS): 70 W
Vrsta zvučnika: 4.2.2ch
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller Pro
Operativni sustav: Tizen™ Smart TV
Bixby
Far-Field glasovna interakcija
Internetski preglednik
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT senzora / Quick Remote daljinski upravljač
Mobilni uređaj na TV, zrcaljenje s TV-a, zrcaljenje zvuka, bežično uključivanje TV-a
Višestruki zaslon: Do 2 videozapisa
Apple AirPlay
Generativna pozadina
Mikrofon za karaoke
Google Cast
Soccer / Football Mode: AI Soccer / Football Mode Pro
Auto Game Mode značajka (ALLM)
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
VRR
Surround Sound
Super ultra široki prikaz za igre
Game Bar traka
Mini Map Zoom
Light-sync
FreeSync Premium Pro
G-SYNC
HGiG
AI Auto Game način rada
Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2 x 2
Analogni prijamnik
2 prijamnika
CI (Zajedničko sučelje): CI + (1.4) / CI+ (1.4 ECP) (IT samo)
Emitiranje podataka: HbbTV 2.0.4
TV Key podrška
HDMI: 4
HDMI (High Frame Rate): 4K pri 165 Hz (za HDMI 1/2/3/4)